Hakkımızda

İşimize Gösterdiğimiz Özen, Müşterilerimize Sunduğumuz Kaliteli Hizmet Anlayışı İle, Müşterilerimizin İhtiyaçlarına Uygun Çözümler Üretiyoruz.
Endüstrinin tüm alanlarında, yığın malzeme naklinde kullanılmakta olan taşıyıcı bantlar ve tüm tamamlayıcı ekipmanların kullanıldığı alanlara yönelik ürün ve hizmet çözümleri sunan şirketimiz 20 yıllık sektör tecrübesi ile endüstriyel sanayi ürünlerinin üretim, satış ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir.

 Müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyen çalışma anlayışımızla, teslimat sonrası teknik hizmetlerimiz ile ürün ve hizmet yelpazesini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli güncellemektedir.

Kauçuk esaslı kord bezli bantların tüm çeşitleri, özel yüzey desenli tiplerin yanı sıra özel üretim bant imalatımızda bulunmaktadır. Endüstride kaynakların etkin, verimli ve sürdürülebilir bir şekilde kullanımına yönelik ürün ve hizmetlerini müşterilerine hızlı, temiz, güvenli, zamanında ve kesintisiz olarak sunmaktayız. Süreç analizleri ve geliştirme projelerinden başlayarak, doğru ürünü, uygun fiyatın yanı sıra satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet ile birlikte sunan şirketimiz, satış ve deneyimli teknik personelimiz ile müşterilerimize çözüm ortağı olma sorumluluğunu benimsemiştir.

Uluslararası ve kurumsal kuruluşlar ile ticari iş birliğimiz artarak devam etmektedir.
Hem endüstriyel hem de ticari alanda ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere ve tabii sözleşme şartlarına harfiyen riayet etmeyi ilke edinen Batıbant müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarırken insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını da yerine getirmeye gayret ediyoruz.

Scroll to Top